Home page > Aktuality

Aktuality

Den vítězství - 76 let od ukončení II. světové války

Publikováno: 7.5.2021 Autor: Martin Ogořalek

Již druhým rokem není možno z důvodu pandemické situace uspořádat tradiční pietní akt u příležitosti výročí ukončení bojů II. světové války, který se každoročně koná v Národním památníku II. světové války v Hrabyni dne 8. května.

Krajské vojenské velitelství Ostrava si připomnělo 76. výročí osvobození

Publikováno: 30.4.2021 Autor: Martin Ogořalek

Uplynulo 76 let od největší operace, která proběhla na území tehdejšího Protektorátu Čech a Moravy. Ostravská operace si vyžádala spoustu obětí obou stran, ale současně přinesla osvobození obcím a městům naší země.

Zapalme společně svíčku - 30. dubna, ve 20:00 hodin

Publikováno: 14.4.2021 Autor: Martin Ogořalek

Připomeňme si 76. výročí osvobození Ostravy a válečné hrdiny, na které bychom neměli zapomínat. Uctěme společně památku všech, kteří nás v těžkých chvílích zachraňovali, a vzdejme hold těm, kteří tak činí dnes.  ...

Nouzový stav skončil, policii v Moravskoslezském kraji pomáhala více jak tisícovka vojáků

Publikováno: 12.4.2021 Autor: Martin Ogořalek

Na dodržování restriktivních opatřeních souvisejících s omezením volného pohybu osob mezi okresy se od 2. března do 11. dubna letošního roku v Moravskoslezském kraji prostřídalo celkem 1186 vojáků Armády České republiky.

Zapojte se do Sčítání 2021

Publikováno: 26.3.2021 Autor: Roman Čech

Počítejte s námi. Bezpečně. Online. Raz dva. Sčítání je povinné a týká se nás všech. Každá odpověď může ovlivnit, jak bude život v naší zemi vypadat. Sečtěte se online, případně pomocí listinného formuláře.  ...

Stránky

Nahoru